MSI mı yoksa Monster oyuncu bilgisayarı mı almalıyım? | Arada Kaldım: Sorunu Sor, Yanıtını Al!

MSI mı yoksa Monster oyuncu bilgisayarı mı almalıyım?

0

Arkadaşlar selam,

İş bilgisayarımın yanı sıra kendime MSI ya da yerli yapım olan Monster’dan bir oyuncu bilgisayarı almak istiyorum. Kullananlar var mı hangisinin avantajı daha fazla. Sonuçta özellikleri aynı olan şeyler var, farklı kılan şeyleri rica edeceğim.

Sağ olun şimdiden 🙂0

Fiyat performans bakımından Monster’ı öneririm gerçekten fiyatına göre MSI kalitesi sunuyor. Garantisi de çok iyi, her sene ücretsiz macun değişimi ve temizleme yapıyorlar hem de Türk malı. Ne demişler yerli malı yurdun malı herkes onu kullanmalı.

0
Mustafa Kurt (anonim)

MSI tabiki, hiç düşünmem. MSI anakartı ile Monster’ın ana kartının verdiği ekipman performansı sunabilir mi sanıyorsun? İkisini de kullandım, MSI. Kesinlikle hem de.

0

Fiyat performans diyen arkadaş hiç MSI kullanmamış gibi. Bir kez kullanırsa 500-700TL fazla verip MSI alman gerektiğini söyleyecektir.

0

Monster alın alacanız performansa 600-700TL çok arkadaşlar parayı tarlada buluyor galba 😀

1

MSI da Monster da çok başarılı ve satış sonrası hizmeti de çok iyi. Ame benim tavsiyem Türk markası almanız ikisi de aynı performansı vereceğinden emin olabilirsiniz zaten sayılı iyi yerli firmamız var bari Monster alın da adamların değeri bilinsin.Cevabınızı yazın...