Pubg mi? Fortnite mı? Hangisine başlayayım arada kaldım! | Arada Kaldım: Sorunu Sor, Yanıtını Al!

Pubg mi? Fortnite mı? Hangisine başlayayım arada kaldım!

950 GörüntülemeOyunfortnite oyun pubg
0

İyi bir lol oyuncusuyum ama artık “battle royale” oyunlarına geçiş yapmak istiyorum. Fortnite ve Pubg en çok oynananlar. Sizce hangisinin geleceği daha parlak duruyor?1
Razer (anonim) Arada Kaldım en iyi cevap seçimi kaldırıldı

Anladığım kadarıyla profesyonel anlamda düşünüyorsun. İleri dönük noktada fortnite bence çok daha fazla oyuncuya hitap edecek. Çünkü Fortnite’ın sahibi olan marka Pubg’ye göre çok daha güçlü ve altyapıları daha sağlam.

Pubg’nin hataları düzeltmelerine ragmen hala daha hatalar var. Güçlü bir bilgisayar olmadığı zaman Pubg oynanmıyor fakat Fortnite’da öyle değil. Dilediğin bir çok pc akışkan bir şekilde oyunu oynatıyor.

0

Ben Pubg derim çünkü grafikleri bildiğimiz tarzda fakat Fortnite oynarken çok renkli ve gözlerimi fazlasıyla acıtıyor.

0

Pubg’nin önü çok açık. Çünkü grafikleri her geçen gün daha da iyileştiriyor ve daha gerçekçi hale getiriyorlar ve ebnce bunu yaparken de başarılı bir şekilde ilerliyorlar. Fortniteın grafikleri malesef çok kötü.

0

Pubg’de hile vs olmasa tartışmam bile. Ama bu sıralar çok arttı hile amk.

1

Bilgisayarımın iyi olduğunu düşünüyordum taaa kii Pubg oynayana kadar. Adamlar resmen fakirler oynamasın diye böyle bir oyun yapmışlar fakat güzel de yapmışlar. Bence iyi pc si olan Pubg kötü pc si olan fortnite oynasın.

1

Pubg’yi çok uzun süreler arkadaşlarınızla sıkılmadan oynayabilirsiniz. Fortnite daha çok pubg sıktığında girip eğlenmek için oynuyoruz. Fortnite zaten bedava ama pubg kesinlikle alınıp arkadaşlarla oynanması gereken bir oyun. tabi ki pubg alacaklar önce bilgisayar özelliklerinin iyi olup oyunu kaldırabileceğinden emin olsunlar.

0

pubg bana daha uygun bi oyun ve fortnite’ ta  acıkcası biraz zorlandım alışkanlık istiyor biraz . arkadaşlarında dediği gibi bilgisayar önemli pubg biraz daha yatırım istiyor o yüzden herkes oynayamıyor, son zamanlarda yayınlarda da fortnite daha çok izlenen oyun konumuna geldi.Cevabınızı yazın...