[MODA] 2018 Popüler Erkek Saç Modelleri

 

2018 Erkek Saç Modelleri Bilgi ve Görseller

Erkekler için daha yakışıklı ve havalı görünmenin yollarından bir tanesi de saç modellerini değiştirmektir. 2018 yılında sizlere hangi saç modelleri daha fazla tercih edilecek ve havalı görünmenin size yardımcı olacak saç modellerini bu yazımızda bulabilirsiniz.

Kesinlikle birbirinden harika ve dikkat çeki saç modelleri tasarımlarını bu yazımızda bulacaksınız. Kendinize uygun olan saç modelini 2018 yılında tasarlayarak kendinize özgü bir havada yaratabilirsiniz.

 

Değişik Havalı Erkek Saç Modeli

Değişik havalı erkek saç modelleri örgülü saç modelleri kapsamına girmektedir. Ancak ülkemizde pek çok kişi bu tarzdaki bir saç modeline cesaret edipte yaptıramaz. Günümüz gençleri yeni yeni bu tarz saç modellerini kullansa da daha çok Amerikan ve Afrika ülkelerinde bu tarzdaki saç stilleri kullanılmaktadır. 2018 yılında örgülü saç modelleri kesinlikle moda olacaktır.

Kıvırcık Havalı Erkek Saç Modeli

Eğer Kıvırcık saçlara sahipseniz kesinlikle 2018 yılında avantajlısınız. Yanlardan üste doğru uzayan saç modelleri kesinlikle size liseli genç havası katacak.

 

Sakallı ve Uzun Saç Modelleri

Bu senenin en çok tercih edilen modellerinden bir tanesi de sakallı ve uzun saçlı erkek modelleridir. Özellikle sakal bırakmayı seviyorsanız kesinlikle 2018 yılında favori saç modelleriniz arasında yer alabilir.

 

Üstten Uzun Havalı Erkek Saç Modelleri

Bir uzun saç modeli daha oldukça havalı ve görkemli olan üstten uzun havalı erkek saç modeli eğer sarışınsanız tam da size göre bir model olacaktır. Ayrıca saçlarınızı boyamaya düşünüyorsanız da bu saç modeline deneyebilirsiniz. Modern ve kendisini önem veren kişilerin sıklıkla tercih ettiği bu saç modeli 2018 yılında çok daha fazla kişide görülecek.

 

Dik ve Havalı Erkek Saç Modelleri

Dik saç modelleri geçtiğimiz yıllarda da oldukça popülerdi. Bu saç modelini tercih etmek istiyorsanız yüzünüzün aşırı derece dik olmamasına dikkat edin. Eğer tam dikey bir yüze sahipseniz kesinlikle dik saç modelleri size çok hoş bir hava katacaktır. Daha modern ve Avrupai bir görünüm istiyorsanız dik ve havalı erkek saç modellerini 2018 yılında denemelisiniz.

 

 

1 Yorum

Yorumla!