[MODA] 2018 Sokak Modası Nasıl Olacak?

 

Paris, Londra, New York hatta Milano’daki moda günlerinde tasarımcılar ve mankenler istedikleri kadar hünerlerini sergilesinler, modanın her daim attığı yer sokaklardır. Bu sebepten dolayı 2018 trendlerini arasında olmak istiyorsanız sizi şöyle alalım…

Öncelikle bu senenin en trend renklerinden bahsedelim. Nüde / Betterum, yeşiller, maviler, ultraviyolet, pudra tonları ve kırmızı bu yılın en moda renkleri arasında yerlerini aldı ve almaya devam edecek. Mafya giyimlerini andıran erkeksi takım elbiseler de ayrıca bu senenin trendleri arasında yer alacak. Cüsseli büyük takım elbiselerini ise bir kenara koyun çünkü bu sene “out” olabilirsiniz, aman dikkat!

Kış demişken siyah, füme, gri, bordo ve antrasitleri unutmadık! Tabii ki bu renkler hiçbir sene moda parçası olmaktan çıkmaz. Hükmünü tüm seneler sürdürür. Dokularına gelecek olursak ise; metalik kadife, deri, kanaviçe trendleri hiç de fena olmaz! Kocaman army kabanlar, kamuflaj montlar, tençler, deri ceketleri karıştırıp, jean pantolonlarınızla giymenizi şiddetle öneririz, kesinlikle sizi 2018 yılının gözdeleri haline getireceklerdir.

 

 

Hırkaları da ayrıca unutmadık. Hırkalar, 2018 yılında da kocaman ve mont yerine giyebilecek kadar kalın ve hacimli durumda. Kocaman mantolarınızla birlikte sokakta hanım hanımcık çizgiler sergilerken, 2018 kadın sokak modası olan parlak pas iri yakalı trençkotlarla ve a bomber parlak montlarla çiçek açmış bir vaziyette caddelerde süzülebilirsiniz…

Örneklendirmek gerekirse kasketinizle tamamlayacağınız sloganlı bir sweetshirt ile güzel bir grunge tarzı da sergileyebilirsiniz. Üzeri yazılı ve sloganlı kılıklar bu yıl her yerdeler! Aksesuarlardan ise paper boy şapkalar, çantalar ve XXL kalın hacimli kemer de aynı şekilde çok popüler.

 

Ufak bir dipnot;

Bu sene tüm yazdıklarımıza ek olarak bel çantaları 2018’in hiti olacak, bilesiniz!

 

 

 

Yorumla!