[MODA / KADIN] 2018 Bikini Ve Mayo Modası

 

Yaz geldiğinde bayanların yüzü otomatikman mayo ve bikini modellerine döner. Zira yaz aylarında kadınlar zamanlarının büyük bir bölümünü sahillerde ve plajlarda geçireceğinden çok şık bikini/mayo ve pareo modellerini seçmeye de özen gösteriyor. Eğer siz de 2018 yaz sezonunda hangi bikini ve mayo modelleri trend diye merak ediyorsanız, o halde bu içerik size çok iyi gelecek diyoruz.

 

 

90 – 60 – 90 cm vücut ölçülerindeyseniz ya da ölçüleriniz bu forma yakınsa size en çok yakışacak olan bikini modellerini trend olan modellerden seçebilirsiniz. Örneğin bu yaz dantel efektlerine sahip olan mayo ve bikini modelleri çok moda. Elbiselerde kadınların vazgeçilmezi olan dantel bu yıl plajlara da yansıdı. Bu konuda kalça kısımları ya da gövdesi dantellerle kaplı transparan mayo – bikini modelleriyle sahil ve plajların en seksi kadını siz olabilirsiniz. El işi merserize ipliklerden örülmüş dantel tarzı bu parçalara püskül detayları eşlik ettiğinde de ortaya harika bikini ve mayo tasarımları çıkıyor.

 

 

Yine 2018 yaz sezonunun sahil modasına yansıyan en özel detaylarından biri de volanlı mayo – bikini modelleri olacak. Adeta volanlı bluzler kadar güzel, etkileyici ve şık olan bu parçalarla plajların en şık kadını olmamak içten değil. Volanlar bu yaz mayo ve bikinilerin her yerinde. Sözün özü mayoların; omuz, kol, kalça, askı kısımları volanlarla kaplı desek yeridir. Kimi parçalarda neşeli ve sempatik görünümlü fır fırlar da bu esintilere eşlik ediyor.

 

 

Bunların yanı sıra yüksek bel trendi son yıllarda mayo ve bikini tasarımlarının olmazsa olmazları kıvamında. Yüksek bel ürün kullanmayı sevenlerdenseniz kesinlikle nostalji kokan bu parçaları öneriyoruz. Nostalji demişken puantiyeli mayo ve bikiniler de yılın hitlerinden… Puantiye desenli deniz giysilerini mutlaka incelemenizi öneriyoruz.

Yine bu sezonun en seksi parçaları hangisi diye soracak olursanız cevabımız kesinlikle ipli mayo ve bikini modelleri olacak. Üst üste dizilmiş ip detayları mayoları sıradanlıktan çıkardığı gibi bu parçalara ayrı bir tat katıyor.

 

 

Çizgili modası yine bu yılın deniz sezonuna yansıdığı kadar bikinilere de yansımış bulunuyor. Enine, dikey, çapraz ya da diyagonal çizgilere sahip olan renkli ve eğlenceli mayolar hareketli parçaları seven kadınlar için tasarlanmış adeta.

Siyah – beyaz renklerse her moda parçasında olduğu gibi mayo ve bikinilere yansıyan en asil renklerden… Siyah beyaz volanlı, drapeli, çift renkli mayolarla plajların en şık kadını siz olabilirsiniz dilerseniz.

Floral efektlere sahip olan çiçek desenli mayolar/ bikinilerse plajların olmazsa olmazları arasında diyebiliriz. 3 boyutlu irili – ufaklı çiçek desenlerinin yanı sıra aplike baskıları da deniz kıyafetlerini süslüyor bu sezon. Yanı sıra özel kemerlere sahip olan kemer detaylı mayolarsa senenin öne çıkan hitlerinden, denemeden ve görmeden mayo ya da bikini almamanızı öneririz.

 

 

Yorumla!