[EKONOMİ] Ripple Amazon’la Anlaşacak Mı?

 

Son dönemlerde kripto para piyasasının çokta iç açıcı olmadığı gerçeğiyle karşı karışıyayız. Ripple başta olmak üzere birçok kripto para son dönemlerde fazlasıyla değer kaybetti ve yavaşça kaybettiği değeri kazanmaya çalışıyor.

En çok kazandıran kripto paralar arasında ki en büyük pay Ripple’ın diyebiliriz. Ripple yepyeni bir haberle tekrar yükselişe geçti. Peki bu haber ne?

Ripple’ın halihazırda American Express, Santander, Akbank vb güçlü markalarla ortaklığı devam etmekte ve şimdi dünya devi Amazon ile anlaştığını duyuracakları söylentisi dolanmaya başladı.

Peki Ripple Amazon’la anlaşacak mı?

Birçok dünya markası ile anlaşma sağlayabilen Ripple, Amazon ile anlaşması kanaatimizce kimseyi şaşırtmaz. Hızlı para transferi ve düşük fiyatlı işlem ücreti ile Amazon’un işlerini çok kolaylaştıracağı kesin. Bu nedenle ilerleyen zamanlarda Ripple’ın Amazon’la anlaşması açıklanacaktır.

Bu anlaşma iki markanın da yararına ve iki markanın da Amerika merkezli olması anlaşmanın daha da kolay sağlanabileceğini kanıtlar nitelikte.

Günde on binlerce işlemin sağlandığını düşündüğümüzde Amazon bu anlaşma ile işlemlerinde büyük bir avantaj elde edecektir.

 

Ripple ise bu anlaşma ile eski fiyatına ve istikrarına çok rahatça kavuşacaktır.

Yorumla!