[YAŞAM / ASTRONOMİ] Burçlara Göre Hediye Tavsiyeleri

Burçlar kişinin zevklerini, hal ve davranışlarını, yaşam stilini belirler. Bu sebeple hediye alırken burçlara danışmakta fayda vardır. Bu hem hediye tercihinizi yapmanıza kolaylık sağlayacak hem de doğru bir hediyeyi bulmanızı kolaylaştıracaktır.

 

Hediye Ve Burç İlişkisi

Burçların kişilere yönelik karakter özelliklerini yansıttığı bilinmektedir. Bu sebeple kişilerin zevkleri ve karakterleri göz önünde bulundurularak hediye alınmasını sağlanabilir. Örneğin; ikizler burcu bir kadına hediye alacaksanız, ikizler burcu kadınının asil ve renkli kişiliğini göz önüne almalısınız. İkizler kadını gösterişi sever ama abartıyı sevmez. Minimalist ama göz alıcı hediyelerden çok hoşlanır. Renkli ve ilgi çekici hediyelere bayılan ikizler burcu; parıltılı kalem, defter gibi küçük ama etkili hediyeleri sevebilir. Yengeç burcuna bakıldığında yengeç burcu gezgin burçtur. Onun için planladığınız bir seyahat ya da alacağınız bir bilet dünyalara bedel olacaktır.

Oğlak kadını parayı ve mücevheri sever. Ona ışıltılı bir mücevher hediye edebilirsiniz. Yay burcu planı programı sever ve hareketli hayatını hep düzende tutmak ister. Ona bir ajanda ya da saat almanız faydalı olacaktır. Terazi burcu ise entelektüel işlere bayılır. Ona bir caz konseri bileti hediye etmeniz doğru olur. Başak burcu bulmacalara ve akıl oyunlarına düşkündür. Bir bulmaca ya da puzzle onu mutlu edecektir. Boğa burcu ise evde hazırladığınız romantik bir ortamda kaliteli bir yemekle birlikte izleyeceğiniz DVD filme asla hayır diyemeyecektir. Koç burcu ise ince düşünceyi sever. Ona üşümemesi için bir şal ya da atkı ya da zarif bir takım küpe hediye edebilirsiniz.

 

Aslan Burcuna Hediye Seçmek Bir Dert Değil

Aslan burcu kral burç olmasından dolayı alacağınız hediyeler risklidir. Bırakın hediyesini kendisi seçsin. Bir hediye çeki ona iyi gelecektir. Bu özgürlük onu mutlu eder.

Balık burcunu ise duygularını harekete geçirecek bir mektup veya bir anı defteri havalara uçuracaktır ve çok mutlu edecektir. Kova burcu kardelen çiçeğine bayılır. İyi bir seçim olabilir. Akrep burcu ise aşkı ve sevgiyi hissettirecek özenli bir hediye arzu eder. Bir takı, yüzük olabilir.

 

Özel Bir Gün Beklenilmemeli

Hediye almak ve vermek için bir özel güne ihtiyaç duyulmamalıdır. Hediye tamamen insanın içinden gelen bir zamanda alındığında daha özel anlamlar içermektedir. Bu nedenle özel günlere takılmadan ve beklemeden, içinizden geldiği gibi hediyeler alarak hediyeleşmek tarifi imkânsız duygulara sebep olacaktır. Ve bu duyguyu tatmaktan kendinizi mahrum bırakmamalısınız!

Yorumla!